ZAMÓW WYWROTKĘ

Podaj termin oraz telefon kontaktowy.
Oddzwonimy ze szczegółami tego samego dnia.

Wywóz ziemi i gruzu za pomocą wywrotki

Oferujemy Państwu wywóz gruzu i ziemi na terenie Kalisza oraz pobliskich miejscowości w promieniu 40km. EcoSkip zapewnia kompleksową obsługę w przystępnych cenach.

W naszej flocie pojazdów znajdują się wywrotki 4-osiowe oraz ciągniki siodłowe z naczepami. Wszystkie wywrotki mają napędy 8×8 z opcją podwyższanej burty. Dodatkowo wykonujemy prace załadunkowe, wykopy i inne za pomocą koparki, koparko-ładowarki, ładowarek czołowych i teleskopowych.

Posiadamy kontenery na gruz, które podstawimy, załadujemy oraz opróżnimy wg. ustaleń. Chętnie doradzimy w doborze odpowiedniego rozwiązania!

Naszym priorytetem jest szybkość oraz dokładność działania. Wywóz oraz wszelkie prace z nami przebiegają zawsze sprawnie i szybko. Naszą misją jest spełnianie oczekiwań naszych klientów. Współpracujemy z klientem  indywidualnym, biznesowym, firmami drogowymi i budowlanymi.

W czym możemy Ci pomóc?

wywóz odpadów kalisz
wywóz gruzu kalisz
sprzęt budowlany kalisz
rozbiórki kalisz
ziemia ogrodowa i piasek kalisz

Kto pyta – nie błądzi!

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię zagadnienia – napisz nam wiadomość lub zadzwoń. Z chęcią doradzimy, ustalimy termin prac lub odpowiemy na Twoje pytania!

KONTAKT